Ігрот Кодеш

Відповідь Короля Мошиаха

Написати Ребе Королю Мошиаху!
Menu

ЩО ТАКЕ «ІГРОТ КОДЕШ»?

В кожної людини буває в житті ситуація, коли він потребує допомоги чи поради. Зазвичай проблеми пов'язані із здоров'ям, сім'єю, заробітком та дітьми... Сьогодні можна отримати пораду та благословення від Любавицького Ребе שליט"א Короля Мошиаха за допомогою «Ігрот Кодеш». Ви отримуєте миттєву і точну відповідь, після чого ваші проблеми будуть розв'язані.

«Ігрот Кодеш» — це легкий та зручний особистий шлях звернення до праведника — Ребе, щоб вирішити ваші проблеми. За минулі роки Ребе написав десятки тисяч листів людям, які звертаються до нього за порадою і допомогою. У цих листах розглядаються питання різних сторін життя: здоров'я, суспільство, освіта, сім'я, діти, робота, бізнес, армія, релігія ... У 1987 р. Ребе дав вказівку надрукувати ці листи у вигляді книг. Так з'явились 23 томи «Ігрот Кодеш».

Важливо пам'ятати, що благословення Ребе — голови покоління і пророка — забезпечить вам повне і істинне вирішення всіх ваших проблем.

Як просити благословення?

Потрібно омити руки, щоб очистити душу й тіло перед проханням.

На сторінці відправлення листа запишіть ваше єврейське (якщо є) ім'я та ім'я матері (нєєвреї вказують ім'я батька), оскільки саме ці дані визначають особистість людини.

Дуже важливо прийняти рішення зробити додаткову дію в області Тори і заповідей. Кашрут, пожертва, дотримання суботи, перевірка мезуз і т.п.

Після цього запишіть ваше прохання, проголосіть «Хай живе Ребе ШЛІТА Король Мошиах» і натисніть кнопку «відправити листа».

Після цього спеціальна програма вибере рандомально відповідь, яку ви побачите на екрані через кілька секунд у вигляді розкритої книги. Також ви побачите посилання на переклад цих сторінок.

Якщо у вас з'являться труднощі з прочитанням листа, написаного на івриті або ідиш, ми рекомендуємо звернутися до нас (по телефону, Skype, email) або в найближчий до вас Бейт Хабад.

Задати питання Ребе або попросити у нього благословення

З Божою допомогою,
нашому пану та вчителю, Ребе Королю Мошиаху, нехай триватимуть його роки

Текст листа::

Проголошуємо:
Хай живе вічно наш пан, учитель і Ребе Король Мошиах!

Чудові історії

Таємнича відповідь від Ребе через комп'ютер

WWW.IGROT.COM

Сайт www.igrot.com існує вже багато років, і кожного дня сотні людей пишуть Ребе Королю Мошиаху і отримують його пораду та благословення.

Так склалося, що питання, пов'язані з інтернетом, сайтами та комп'ютерами я, зазвичай, запитую, не вкладаючи листа до збірника листів Ребе "Ігрот кодеш", а саме через сайт www.igrot.com.

Я підготував коротку замітку для публікації на сайті www.moshiach.ru.

В якийсь момент в мене з'явились сумніви - чи треба це публікувати. Справа в тому, що, вже після того, як замітка була готова, я виявив, що її джерело сумнівне, і немає ніякої можливості перевірити точність наведеної в ній цитати з бесіди Ребе.

Я вирішив запитати Ребе. Заповнивши форму на сторінці сайту, я натиснув на кнопку "відправити листа". В результаті система "випадковим" чином вибрала сторінку з 22 томів "Ігрот кодеш" і повідомила, що відповідь отримано в томі 10. Але, з незрозумілих причин, самих цих сторінок не було видно, скановані сторінки не завантажились. Я подумав, що трапився якийсь збій, і машинально натиснув кнопку перезавантаження сторінки. Звичайно в такому випадку з'являється відповідь на іншій сторінці: адже за статистикою практично неможливо два рази поспіль отримати відповідь на тому ж самому місці! Але, нічого не змінилося.

Тоді, я подумав: може, на головному сервері, де знаходяться сторінки, змінили їх розташування, але, швидко перевіривши це, переконався, що все в порядку. Тестова перевірка спрацювала.

На обличчя була незрозуміла технічно ситуація, з якої я зрозумів, що це трапилось невипадково. В голові промайнуло, що, по всій видимості, відповідь Ребе негативна, але ця думка не встигла сформуватися.

Як це часто буває, людині замало натяку, і хочеться отримати ясну відповідь.

Я написав те ж саме питання і знову натиснув на кнопку. Цього разу з'явились дві сторінки. Почавши читати, я звернув увагу, що текст мені знайомий. Саме цього листа я перекладав російською мовою кілька днів раніше. Не буду томити читачів, а одразу скажу, що то був том 16, ст. 10, і сказано там було наступне: "чому ви обрали такий текст..., який не підходить ані за формою, ані за змістом?"

Зрозуміло, що після такої відпоіді в мене зникли усі сумніви, і замітка відправилась "в корзину".

З цієї історії я зрозумів важливу річ: якщо відповіді немає, або вона не відноситься до питання, - це негативна відповідь, в краще за все, запитувати заздалегідь, щоб не гаяти часу.

Читайте также другие чудесные истории на сайте www.moshiach.ru

Питання та відповіді

 1. Даний сервіс, «Ігрот Кодеш», призначений тільки для євреїв?

  Ні. Будь-яка людина може звернутися до Ребе. Неєврей повинен вказати ім'я батька, а не матері і прийняти рішення у виконанні «Семи законів нащадків Ноя».

 2. Який відсоток успіху у вирішенні проблем подібним чином?

  Оскільки мова не йде про іспит і результат залежить також і від Вас, тут немає поняття «відсоток успіху». Разом з цим, так як мова йде щодо пророка, є тверда впевненість у виконанні благословення і нам не відомо про невдачі.

 3. Я не релігійна людина. «Ігрот Кодеш», допоможе мені?

  Так. Ребе не робить різниці між людьми і його благословення може отримати кожна людина.

 4. Я не зрозумів відповідь. Куди мені звернутися за роз'ясненням?

  Якщо відповідь не зрозуміла, ви можете звернутися в наш центр або в найближчий до вас Бейт Хабад. Тільки не забудьте записати том і сторінку отриманої відповіді..

 5. Хтось зможе побачити мій лист?

  Ні. Система отримання відповіді повністю автоматизована і ваші дані не зберігаються і ніким не проглядаються.

 6. Це платна послуга?

  Ні. Сайт «Ігрот Кодеш» створений добровольцями і ніякої плати ми не стягуємо. Потрібно зауважити, що ви можете отримати відповідь з вказівкою зробити пожертвування. Це можна зробити на ваш вибір на користь бідних, синагоги, єшиви

 7. Що мені робити, якщо це мені не допомогло?

  Нам невідомо про такі випадки. Можливо ви не зрозуміли відповідь Ребе, тому важливо порадитися з людьми які це розуміють.

Пишіть нам

Ми почали новий проект — переклад «Ігрот Кодеш» російською мовою. Ви можете скористатися ним для знаходження перекладу отриманої відповіді Ребе.

Якщо ви не в змозі зрозуміти відповідь Ребе, то можете зв'язатися зі мною по ел. пошті [email protected].

Керівник сайту — Раввин Авраам бен Шимон (Ізраїль)

facebook twitter whatsapp getpocket